Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Notice: Undefined property: stdClass::$numOfComments in /home/blueholi/public_html/components/com_k2/views/item/view.html.php on line 264

Hiszpania - Costa Brava

Dział:: Nasze podróże

Hiszpania- to miejsce gdzie chce się być.
...Południowe wybrzeże to nie tylko cudowny klimat, ale cudowni ludzie, od których bije południowe ciepło i cudowna radość życia. To ludzie wśród których chce się przebywać.

COSTA BRAVA- zwana dzikim wybrzeżem.Jest cudowna pod względem krajobrazu. To nadmorski kurort, gdzie występują świetne hotele,ale można tu zobaczyć cudowne zatoczki, dziewicze plaże wśród skalnych urwisk, a także zabytkowe kościoły i ruiny zamków.

SANTA SUSANA to mala miejscowość wypoczynkowa z fantastyczną bazą noclegową. Spacerując promenadą nie sposób nie zahaczyć o wieczorki folklorystyczne oraz pokazy tańca flamenco.

LIORET de MAR - a to miejsce cudownie rozrywkowe, gdzie oferuje mnóstwo dyskotek,pubów, knajpek.
Nie zabraknie tu również cudownych plaż i złocistego piasku. To miejsce jest również dla rodzin z dziećmi, które chętnie wybiorą się do parku rozrywki WATER WORLD.

TOSSA de MAR -  to cudowne różnorodne miasteczko, gdzie nowoczesna baza hotelowa łączy się ze średniowiecznym zamkiem.
Trzeba wspiąć się na zamkowe wzgórze, skąd rozpościera się cudowny widok na zatoki, wybrzeże, starą i nową część Tossy.
Spacer uliczkami o niesamowitym klimacie i pyszna owocowa sangria w kafejce przy wybrzeżu gdzie wzrok przykuwają cumujące stateczki - nie potrzeba nic więcej aby zrelaksować całą duszę.
 
Trzeba tam być aby poczuć  to coś......

Last Minute

Nasz Newsletter

Bądź na bieżąco, zapisz się na newsletter:

Połącz się z nami

Twitter - Wpisy